شب های قدر
[img src="http://kanonyas.com/wp-content/uploads/2014/07/lgadr-8.jpg" alt=""]lشب قدر شبى است که قرآن نازل شده است. قدر، به معنای تقدیر و اندازه‏ گیرى است(8)
[img src="http://kanonyas.com/wp-content/uploads/2014/07/lgadr-7.jpg" alt=""]شب قدر ، حوادث یک سال را تقدیرمى‏نماید (7)
[img src="http://kanonyas.com/wp-content/uploads/2014/07/lgadr-6.jpg" alt=""]شب قدر در هر سال است و روز آن مثل شب آن مى‏باشد (6)
[img src="http://kanonyas.com/wp-content/uploads/2014/07/lgadr-5.jpg" alt=""]شب قدر
<
>

بنام حضرت محبوب

صدای پای رمضان است که پشت درب خانه تان بر کوبه میکوبد و ندای فرستاده رحمت را باز می گوید که: دُعیتُم إِلی ضِیافَتِ الله... از سوی خداوندگار هستی، همه تان به میهمانی مُنعِم بزرگ دعوت شده اید. آنانکه به شوق دریافت چنین دعوتنامه ای، زودتر روند تا بلکه فرصت خلوتی با صاحبخانه بیابند، درب را گشوده بینند و سفره ها را گسترده، و مُنعِم بزرگ را پذیرا و شائق تر از خودشان.

ویژه ماه مبارک رمضان

کانون فرهنگی هنری یاس فرا رسیدن ماه مبارک رمضان  را بر عموم مسلمانان جهان تبریک عرض مینماید به همین مناسبت برنامه‌ویژه کانون یاس هر شب مراسم دعا با افطاری  با سخنرانی حجت السلام فیلسوف دکتر عبدالحسین خسرو پناه از ساعت20:00 در این مرکز بر گزار می گردد. مقدم همه عزیزان گرامی باد .

ویژه شب های قدر
از گنه دم به دمم آتش طوفنده شدم
هم شدم از تؤبه خجل، هم ز تو شرمنده شدم
صاحب من! خالق من! داور من! یاور من!
حیف تو را داشتم و غیر تو را بنده شدم
در این شب، رحمتت بر ما بنوشان!
گر نهادی تاج قرآنی به سر
یا نهادی سر به سجده تا سحر
دل شکست و آمدت اشک بصر
زیر لب آهسته نامم را ببر
یارب تویی دریای جوشان!
اگر امشب به معشوقت رسیدی
خدا را در میان اشک دیدی
کمی هم نزد او یادی ز ما کن
کمی هم جای ما او را صدا کن
بگو یا رب فلانی رو سیاه است
دو دستش خالی و غرق گناه است
تذکر مناسبت های  : تیر( JULI Göteborg)

سه شنبه ها دعای توسل و پنجشنبه  ها دعای کمیل همراه با سخنرانی

در محل کانون یاس بر گزار می باشد.

شبهای قدر 16/07/2014  -18/07/2014 -20/07/2014

 ضربت خوردن حضرت علی علیه السلام 17/07/2014

 شهادت حضرت علی علیه السلام 19/07/2014

عید فطر 29/07/2014

 

مرکز  اسلامی پیوند
عقد و ازدواج

کمال شاهین 

 

با بر گزاری مراسم تان نزد ما ** ما را  در شادی خود سهیم نمایید.

عزیزی را از دست می دهد مرکز فرهنگی هنری کانون یاس می تواند با برگزاری مراسم آبرومندانه ای در شان تازه درگذشته مرهمی بر دردهای خانواده های داغدار باشد. برادران و خواهران داوطلب این مرکز برای رضای خدا به غسل و کفن میت اقدام نموده و در مراسم خاکسپاری بر اساس آداب اسلامی کمک مینمایند . بر همین اساس مرکز آماده برگزاری مراسم ختم، سوم، هفتم، چهلم و سالگرد مرحومین نیز می باشد . عزیزی را از دست می دهد مرکز فرهنگی هنری کانون یاس می تواند با برگزاری مراسم آبرومندانه ای در شان تازه درگذشته مرهمی بر دردهای خانواده های داغدار باشد. برادران و خواهران داوطلب این مرکز برای رضای خدا به غسل و کفن میت اقدام نموده و در مراسم خاکسپاری بر اساس آداب اسلامی کمک مینمایند . بر همین اساس مرکز آماده برگزاری مراسم ختم، سوم، هفتم، چهلم و سالگرد مرحومین نیز می باشد . عزیزی را از دست می دهد مرکز فرهنگی هنری کانون یاس می تواند با برگزاری مراسم آبرومندانه ای در شان تازه درگذشته مرهمی بر دردهای خانواده های داغدار باشد. برادران و خواهران داوطلب این مرکز برای رضای خدا به غسل و کفن میت اقدام نموده و در مراسم خاکسپاری بر اساس آداب اسلامی کمک مینمایند . بر همین اساس مرکز آماده برگزاری مراسم ختم، سوم، هفتم، چهلم و سالگرد مرحومین نیز می باشد . عزیزی را از دست می دهد مرکز فرهنگی هنری کانون یاس می تواند با برگزاری مراسم آبرومندانه ای در شان تازه درگذشته مرهمی بر دردهای خانواده های داغدار باشد. برادران و خواهران داوطلب این مرکز برای رضای خدا به غسل و کفن میت اقدام نموده و در مراسم خاکسپاری بر اساس آداب اسلامی کمک مینمایند . بر همین اساس مرکز آماده برگزاری مراسم ختم، سوم، هفتم، چهلم و سالگرد مرحومین نیز می باشد . هنگامی که خانواده ای عزیزی را از دست می دهد مرکز فرهنگی هنری کانون یاس می تواند با برگزاری مراسم آبرومندانه ای در شان تازه درگذشته مرهمی بر دردهای خانواده های داغدار باشد. برادران و خواهران داوطلب این مرکز برای رضای خدا به غسل و کفن میت اقدام نموده و در مراسم خاکسپاری بر اساس آداب اسلامی کمک مینمایند . بر همین اساس مرکز آماده برگزاری مراسم ختم، سوم، هفتم، چهلم و سالگرد مرحومین نیز می باشد .

 

چهل حدیث
forty-hadith-19 forty-hadith-10 forty-hadith-13 forty-hadith-31
Music
TAHA ZENDEGANI
gedaye rosva

fadaye mahdi2
fadaye mahdi

yek nafar hast

اژانس زيارتى پرواز نور
medborgarskolan

Medborgarskolan