تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : admin2
حوزه : مراسمات
شماره : 2690
تاریخ : ۵ مهر, ۱۳۹۹ :: ۲۱:۳۱
اطلاعیه برگزاری مراسم هفتگی دعای کمیل کانون فرهنگی گل یاس

با یاد و نام خدا و‌ با عرض تسلیت خدمت عزیزان گرامی

با توجه به درخواست علاقه مندان و انشاالله با رعایت پروتکل های بهداشتی و توکل بر خداوند مراسم هفتگی دعای کمیل تا اطلاع ثانوی هر پنج شنبه ساعت ۱۹ برقرار می باشد.

پروتکل های بهداشتی الزامی:

۱. برای ورود به ساختمان کانون ماسک شخصی خود را به همراه داشته باشید، و در طول برگزاری مراسم در سالن سخنرانی از ماسک شخصی استفاده نمایید.در صورت نداشتن ماسک، یک عدد ماسک تقدیم خواهد شد.

عزیزانی که توانایی زدن ماسک ندارن لطفا از شرکت در مراسم خودداری فرمایند.

۲. با توجه به برگزاری مراسم در سالن ، لطفا روی صندلی هایی که با لحاظ فاصله قانونی تنظیم شده است نشسته، و از جابجایی صندلی ها خودداری فرمایید.(مخصوصا بانوان محترم) 

۳.رعایت فاصله ۲ متری ضروری است. همچنین از دست دادن با یکدیگر اکیدا خودداری نمایید.

۴. ورود افراد مسن و یا دارای سابقه بیماری زمینه ای توصیه نمی شود.

۵. در صورتی که دارای علائم بیماری مانند تب، سرفه و... هستید از حضور در مسجد اکیداْ خودداری فرمایید.در جلوی درب تست تب گرفته خواهد شد.

۶. هنگام ورود به مسجد دستان خود را ضد عفونی نمایید. الکل ضدعفونی در محل موجود می باشد.

۷. فعلا با توجه به جلسات گذشته دعای کمیل پیش بینی میشود که تعداد حاضرین بیشتر از ۴۰ نفر نشود. برای همین فعلا نیاز به ثبت نام قبلی نیست.

🔴در پایان مجدداً تقاضا داریم جهت حفظ سلامتی خود و سایرین، نکات و شرایط فوق را رعایت نموده و نهایت همکاری را داشته باشید تا خدای ناکرده برای یک امر مستحب ، حق الناسی بر گردن کسی نیافتد. 

لازم به ذکر نیست که در صورت رعایت نکردن نکات بهداشتی از حضور فرد خاطی برای حفظ سلامت دیگر عزیزان ممانعت خواهد شد. حتی شما دوست عزیز 

آدرس:

Skaragatan 4

41501 Gamlestaden 

🕌کانون فرهنگی گل یاس

© 2021 تمام حقوق این سایت برای کانون فرهنگی گل یاس محفوظ می باشد.